27 Nisan 2018 Cuma

5-H Sınıfı 23 Nisan 2018 Çocuk Bayramı Hatırası23 NİSAN 2018 Bayramımız güzel çocuklarımızın renkli sunumu ile çok güzel geçti.
Bu fotoğraflarda güzel hatıralarımız.Öğretmenimize de çooook teşekkür ederiz.Gösterimiz çok güzeldi.23 Nisan ve Ulusal Egemenlik hiç bitmesin, inşallah Atatürk'ün gösterdiği yoldan hiç sapmadan ve yönetim düzenimiz bozulmadan bağımsız yönetilme temennisi ile.... 
Çocuklarımıza bol bol aile içinde de Atatürk'ün ilkelerini anlatalım lütfen ! Kalplerimizde daima hiç unutmadığımız Büyük ATAMIZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olacaktır.
Sevgiler...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdaki tuşlardan; facebook, instagram, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

@Sekerlibalon 2018
facebook.com/sekerlibalon
instagram.com/sekerlibalon
sekerlibalon.blogspot.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder