5 Nisan 2017 Çarşamba

Çocuklar için Oyunlar

Çocuklar İçin Bahçe ve Okul Oyunları

Çocuklarla yazlıkta, bahçede, sokakta ve okulda pratik olarak hangi oyunları oynayabilirsiniz ?
İşte @sekerlibalon sizin için araştırdı.
Hemen markete giderek 2 şişe çamaşır beyazlatıcısı alıp içini başka güvenli kaplara boşaltarak, makasla keserek birinci oyunu oynayabilirsiniz.Çocuklar bayılıyorlar haberiniz olsun.Tenise benzediği için onları da bir hayli yorabilirsiniz.Enerjilerini iyice atacaklardır.

İkinci oyun ise marketten yada oyuncakçıdan bir kaç Frizbee satın ve alın bir market kutusunu alarak resimdeki gibi kesin ve çocuklar oynamaya hemen başlasınlar çok eğlenceli değil mi ? 

Diğerlerini uzun uzadıya yazmıyorum, iyi eğlenceler...


#oyun
#bahçeoyunları
#okuloyunları

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, instagram, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz e-mail ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz. @sekerlibalon

ŞEKERLİ BALON

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder