1 Nisan 2017 Cumartesi

23 Nisan

Çocuklarımıza Mustafa Kemal Atatürk' ümüzün armağanı.
KUTLU OLSUN !
HEYECANLIYIZ ÇOCUKLARIMIZIN BAYRAMINI KUTLUYORUZ ! HER GÜNÜMÜZÜN ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMIMIZ 23 NİSAN COŞKUSUNDA GEÇMESİ DİLEKLERİMİZLE... ATAMIZA MİNNETTARIZ !


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, instagram, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON
instagram @Sekerlibalon

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder