23 Şubat 2017 Perşembe

Bakın uzaya kimleri gönderiyoruz ???

Selam artık sevgili öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile Türkiye olarak Uzay'a bir mekik göndermeliydik.Ve tabi bu gönderim için çok ileri teknolojimiz ile her konuda hazırdık.
Tek eksiğimiz kimlerin gideceği idi ??? 😀

Haydi anneler babalar, ablalar ağabeyler sıkı çalışmalı bunu başarmalıyız.Öğretmenlerimizi 
mahçup etmeyelim.

Sevgi ve Selamlarımızla
@Sekerlibalon

Not: Aşağıda örnek karton formatı ve çizimi mevcuttur.Tuvalet ya da kağıt havlu rulosunu ister boyayın, isterseniz üzerine beyaz bir kağıt yapıştırın.


Bu etkinlik de benzeri başka bir etkinlik !
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder