6 Şubat 2017 Pazartesi

Çocukların en çok sevdiği şeyi ürettik !

Çocuklarımızın daha kış ayından sormaya başladıkları bir şey varsa o da dondurmadır.Hatta bir markete gittiğimizde dahi buzdolabı önünde durulur ve "Dondurmalara bakabilir miyim ?" sorusu sorulur.😋 Dondurma çocuklar için vazgeçilmezdir.Kışın malesef korkumuzdan ve hastalıklardan kurtulamadığımızdan dondurma almıyoruz.Çocuklarla birlikte bari evde okulda dondurma üretelim değil mi ? 😄 yapımları çok kolay yine de zorlanan olur ise yorum bölümünden @sekerlibalon a ulaşabilirler.İyi eğlenceler...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder