20 Şubat 2017 Pazartesi

Çocuklara içimizdeki kemikleri anlatmanın bir yolu var.Dr.Okul Öncesi oyunu ile.

Çocuklara bazı şeyleri özellikle de bilmedikleri anlatmanız çok zordur.Çünkü çocuk zaten bilmiyor.Bilmediği görmediği şeyi nasıl aklında canlandırsın ? İşte bu röntgen oyunumuz bu resimlerin çıktılarını AYDINGER dediğimiz kağıda yazıcınızdan yazdırın ve oyuna başlayın !
Dış görüntü ile röntgen resmi eşleştirerek, çocuklar kemikler hakkında fikir sahibi olabilirler.
Bu oyun tüm okullardaki öğretmenlerimize ve çocuklarımıza hediyemiz olsun ! Şekerli balon çok büyüktür, çünkü hayaller çok büyüktür.Ama yine de bu oyunları tüm Türkiye' mize okullarımıza, ailelerimize yaymak için yardımınıza ihtiyacımız var.Herkes faydalansın. 
Lütfen herkes ile paylaşın....
Selam ve sevgilerimizle...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder