12 Şubat 2017 Pazar

Çocuklar için sağlık

Değerli öğretmenlerim;
Geçtiğimiz günlerde bir öğretmenim sağlık ve vücudumuz ile ilgili konularda destek istedi.Bu konuda çok fazla döküman elinde yokmuş.Bende bir araştırma yaptım.İlk bulabildiğim ve üzerinde değişiklik yapabildiğim dökümanları paylaşıyorum.

Sizlerin elinde varsa Sağlık ve Vücudumuz konusunda bana facebook, yada e-mail üzerinden gönderebilirseniz çok memnun olurum.En azından siteye ekler Türkiye'mizin her yerinden (okul öncesi ve ilk okul gurubu öğretmenlerimizin)  ulaşılmasını sağlayabilirim.Şimdiden teşekkürler.
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder