30 Ocak 2017 Pazartesi

Kız çocukları bayılıyorlar !

Elimize Oje Sürelim Mi ?

Kız çocuklarının hayali hep OJE sürmektir.Bazen anneyi taklit etmek için, bazen de dışarıda arkadaşlarında yada büyüklerinde gördükleri için.
Ama tabi küçük çocuklara OJE sürmek ve onları alıştırmak çok uygun değil.Yasaklamak da bazen yasakları cazip kıldığından daha çok tutturmalarına neden olabilir.
Zamanında ben de bu fikri akıl ettim ve o zaman arayıp bulmam çok zaman almıştı basit bir fikir ama bu boyamayı kullanabilirsiniz.İsterseniz sulu boya, pastel yada gerçek oje ile bu tırnakları boyatabilirsiniz.Yazıcınızdan istediğiniz kadar çıktı alın.Hatta simli kalem ile boyamaya da bayılıyorlar.İyi eğlenceler...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder