8 Ocak 2017 Pazar

Evdeki okuldaki imkanlar ile çok şık bir ambalaj kağıdı

Bu malzemeler normal şartlarda çöpe attığımız, bizim için tek başına çok da değeri olmayan malzemeler.Ama bir kaçı bir araya gelirse bakın ne kadar güzel bir ambalaj kağıdı olabiliyor.
Malzemeler fotoğraflarda belli oluyor.İlave bilgi olarak sadece şeffaf dosya mat değil de parlak olursa çok daha güzel oluyor....
Çocuklarla birlikte bu etkinlikler yapıldığında aman ne olacak altı üstü bir süs demeyin.
Çocuklara 1 şey düşündürün onlar gelecekte bu küçük fikirlerin üstüne çok daha fazlasını koyacaklardır.Unutmayın ! biz anne ve babalarımızdan ileriye gittik.Önceki nesillerden çok daha ilerideyiz.Çocuklarımızda bizden ileride olacaklar.Sadece şımarık batıyı çok çalışarak geçelim.Batı biz olalım.Dünya yuvarlaktır.Yaşasın vatanımız...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder