10 Ocak 2017 Salı

En güzel yüzü hangi miniğimiz yapacak ?

Yine farklı bir prensip ile yüz tasarlama etkinliği.Çocuklar bakalım hangi yüzleri oluşturacaklar.Buradaki yüzlerin bir kısmı kalemle çizilebilir ve göz kısımlarına istenir ise oynar göz veya kartondan bir gözlük yada kırık oyuncak gözlük çerçevesi v.b. yapıştırılabilir.Biraz kalınlık yapar ama tasarım tamamıyla size kalmış.
Ayrıca açılıp kapanma bölümüne farklı bir çözüm olarak ajandalık kullanılabilir.(en son resim örnek olarak konmuştur.)
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder