16 Ocak 2017 Pazartesi

Derin Nefes Alın !

Çocuklar için nefes Egzersizi olabilecek oyunlar;

Haydi minik ellerimizi biraz yoralım ve enerji atmalarını sağlayalım.
Ponpon üfleme,Leblebi üfleme,Plastik yada köpük bardak üfleme,Kağıttan gemiye üfleme, Bir kap içinden kağıt balık tutma,OOO ne kadar çok nefes egzersizi çeşidi varmış. 
Sınıflarda yarışma düzenleyip, kazanan çocuklara sevdiği bir şeyleri de hediye olarak verebilirsiniz...
Fikir bizden, geliştirmek sizden...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder