8 Ocak 2017 Pazar

Çöpe attığınız kutulardan bakın neler yapılabiliyor ?

İster Okul süsü yapın, ister oyuncak, isterseniz düğün süsü bile yapabilirsiniz.Ve görsel dekorasyon gerçekten B E D A V A olabilir.
Gerekli malzemeler
Makas, Mum yapıştırıcı, desenli kağıt, kalem ve yine olmazsa olmaz hayal gücü yada yapacağınız bir çizgi film karakteri yada başka bir karakter.Hayvan, insan v.s....
Aşağıdaki diğer çalışmalarda değişik fikirler...

Kartondan çocuklar rahat boyama yapsınlar diye bir sehpa yapabilirsiniz !

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder