4 Ocak 2017 Çarşamba

Çatal ile sesimi duyuyor musun ?

Peki konuşan gerçekten sen misin ? 
Ve Çatal ile Kaşık arasında nasıl bir SES FARKI olabilir  ? 
Ve yine çocukları düşündürecek ve aynı zamanda fizik kuralları hakkında fikir verecek basit bir deney daha paylaşıyoruz.

NOT: Eğer isterseniz İpleri kulağınızda tuttuğunuz noktalara kağıt bardağın altını delerek ipi geçirip bardağın iç tarafından da düğüm atarak da iki bardak ile bu deneyi gerçekleştirebilir, kulaklarınıza bardakları tutabilirsiniz !

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder