10 Ocak 2017 Salı

Bu Neşeli Yüzler Ne İçin ?

Basit bir kese kağıdı nasıl neşeli patlamış mısır koyma kartonuna dönüştürülür ?
Hem film keyfi hem de mısır keyfi yapabilirsiniz çocuklarınız ile hem Sömestr tatili de yaklaştı.
Haydi bakalım mısır kartonu yapalım.Unutmayın ! biz sadece fikirleri size iletiyoruz, sizler çok daha güzel olanlarını biraz hayal gücü ile yapabilirsiniz.Çocuklarınızın sevdiği karakterleri de bu şekilde neşeli bir kartona dönüştürebilirsiniz.evde kese kağıdı yoksa hemen bir kuru yemiş bayinden yada bir bakkaldan kuru yemiş alarak temin edebilirsiniz...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder