23 Ocak 2017 Pazartesi

Bu köpükler başkaaa

Uzayıp giden ve çocukları hem sevindiren hem de nefes egzersizlerine faydası olan bir fikir daha.
Yapılışı çok basit.Küçük pet şişenin altını kesin ve altına paket lastiği ile mikrofiber bez parçası yada havlu gibi olan yumuşak mutfak bezlerinden lastikleyin.
Yayık bir kaba bulaşık deterjanı ve su karışımı varsa birkaç damla da gliserin damlatın ve çocuklar şişeyi köpüğe batırıp yılan gibi büyük köpük için üflemeye başlasınlar...
Ve tabii azıcık da yorulsunlar.Bu hayatta zahmetsiz yorulmadan bir şey zaten ortaya çıkmıyor değil mi :-)Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere, öğretmenlere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016Hiç yorum yok:

Yorum Gönder