27 Aralık 2016 Salı

Yeşillik kurutucu mu ? Ne mi yapılabilir ?

Sanat her yerde ve her şeyde işte size bir fikir daha.
Hemde merkez kaç kuvvetini kullanan basit bir yeşillik kurutucu ile. 
Hemen bir plastik satışı yapan markete, semt pazarınıza yada büyük bir gıda markete uğrayın.Eviniz yada sınıfınız için 2016 kasım fiyatı ile 13 TL ye alabileceğiniz bir "yeşillik kurutucu" satın alın.
Ve en altına pergel ile işaretleyerek taban çapı kadar bir ince karton kesin.Boyaları üzerine ister her rengi yada sırasıyla bazı renkleri farklı zamanlarda ilave edin.Boyaların üzerine bir miktar bulaşık deterjanı eklemeyi unutmayın.Ve çocuğunuza bir kere öğretin işte sonuçlar hepsi ayrı sanat eserleri değil mi ? Çocuklar çeviriyor ortaya sanat eserleri çıkıyor.O küçük eller dert görmesin.Evet sergiyi yapan sınıflara ziyarete geleceğiz... 
iyi eğlenceler...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder