14 Aralık 2016 Çarşamba

Tebrik Kartı Fikri

Tebrik Kartı Yazmaya Ne Dersiniz ? 

Haydi sevgili öğretmenlerimiz, haydi sevgili büyüklerimiz; çocuklarımıza unutulan bir konuyu ve eski bir sevinci yaşatalım.Herşey e-posta ile olur mu ? 
Aşağıda 2 adet tebrik kartı ve boş bir tebrik kartı var.Boş olanı sembolik olarak süsleyelim, yada renkli olan bir kartı küçüklerimizin kelimeleri ile dolduralım, (onlar söylesinler biz yazalım) ve sevdiği bir arkadaşına gönderelim ve ondan da yanıt yazmasını rica edelim...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder