23 Aralık 2016 Cuma

Kardan Adam

Eski yada yeni çoraplardan yapabileceğiniz kardan adam fikri

Beyaz havlu çorap ile şapkası için herhangi bir renkli düz yada çizgili renk çorap.
İçerisine doldurmak için pirinç yada mısır yada bulgur da olabilir.
Gözleri için oynar göz yada kalem ile gözde yapabilirsiniz.Gerekli olan diğer malzemeler ise düğmeler, bir parça kurdela yada kumaş yada çorap parçası da olabilir kardan adamın kaşkolu için... Anneler, Babalar, büyüklerimiz ve öğretmenlerimiz haydi küçüklerimize yardıma...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder