17 Aralık 2016 Cumartesi

Kağıt Tabak Örgüsü

İster Bardak Altlığı İster Nihale İsterseniz de sadece Duvar Süsü olabilir.
Çocuklar örmek için hazırlar, siz sadece malzemeleri ayarlayın yeter. 
Unutmadan burada kullandığınız yün ne kadar kalın olur ise örme işlemi o kadar çabuk biter.Yün satılan yerlerde polar yünler var bir hayli kalın onları deneyebilirsiniz.
En Alta 9. fotoğraf olarak bir fotoğraf ekledik.Buradaki gibi yünü çubuğa dolayarak aralardan daha rahat geçirebilir, hayal gücünüzü kullanarak çok daha güzel eserler çocuklarınız ile birlikte ortaya çıkarabilirsiniz...
İyi etkinlikler dileriz...
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder