26 Aralık 2016 Pazartesi

Hiç Bitmeyen Gölge Oyunu

Bu defa da müthiş bir gölge oyunu fikri var çocuklar hem loş ortamları seviyorlar, hem de bu oyun onları bir hayli oyalıyor.
Şimdi burada ahşaba monte edilmiş yine düz renk şeffaf kitap, defter kaplama kapları var.(Yada renkli jelatin kağıtları)
Ancak ahşaba monte edilmesi bizi uğraştırır zor olur derseniz; kalın kargo kolilerinden de farklı ölçülerde kesip, bu renkli defter kaplama naylonlarını yapıştırarak bu oyunu hazırlayabilirsiniz.

Bu oyunda asıl amaç çocukların diğer oyuncakları ile bu gölge oyununu karıştırarak onların hayal gücü, çizgi filmlerde gördükleri olayları canlandırmaları.
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder