25 Aralık 2016 Pazar

Eski çöpe atılacak dergiler ile bakın ne yapılabilir ?

Genellikle bazı dergileri okuduktan sonra kapı önüne ne işimize yarayacak ki diye koyup geçeriz. Halbuki sanatın bir çok farklı ve ilgi çekici türü var.Hatta bazıları çocukları bir hayli oyalıyor ve hayal güçlerini geliştiriyor.İşte size tabi anne babalar ve öğretmenlerimize bir fikir daha.Basit çizgiler ile yüz çizin ve dergilerden çocuklara kestireceğiniz yüz fotoğraflarından dudak, göz ve kulağı yerleştirmelerini isteyin.Bakalım ortaya ne güzel sanat eserleri çıkacak.Maliyetsiz ve gerçekten onların hayal güçlerini geliştiren bir etkinlik bu...

Yaptıklarınızı bize gönderin sayfamıza ilave edelim... sekerlibalon@gmail.com

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder