5 Aralık 2016 Pazartesi

Eğlenceli Ağaç Yapımı

Eğlenceli Ağaçlar

Selamlar, yapımı çok koly neşeli eğlenceli ağaç yapmaya ne dersiniz ? Şu an da kış ayındayız bu ağaçlar bu mevsime ne de çok yakışacaklar değil mi ? Haydi hep beraber okulda, evde çocuklarımız ile birlikte bu güzel ağaçları yapalım, pozitif enerji alalım.
Hem vakit geçer, hem el becerilerimiz gelişir, hem de çok güzel bir süs değil mi ? 
Hatta size bir fikir daha; renkli kağıtları olmayanlarınız, eski dergiler ile de yapabilirsiniz bu ağaçları.Ve çok değişik renklerde de olabilir.Haydi biraz hayal gücü... 
Not: Yanlarını ister arkaya kıvırın ister makasla kesin.


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder