29 Aralık 2016 Perşembe

Bu nasıl bir oyun böyle ? Daha önce hiç görmediniz !

Şekerli Balon sizler için çocukları çok oyalayıcı bir oyun daha buldu ! 
Şişe de neler var ? Kaç adet var ? Hepsini bulana bir ödül var ! 
Haydi başlayalım evirmeye çevirmeye... 😊

Şişedeki nesneleri çabuk bulan hızlı miniklerimiz için bu oyunu birazcık zorlaştırabiliriz.Nesneleri küçük nesneler kullanalım.Ve adedini artıralım.
Sevgili öğretmenlerimiz ve anne ve babalarımız bu oyunu hazırlarken pirinçlerin içine küçük nesneleri karıştırmadan amman bir kağıda kaç adet olduğunu siz yazmayı unutmayın !!! Yoksa miniklerimizi doğrulamak için sizde bulup saymak zorunda kalabilirsiniz.Sevgiler...

Not: Pirinç yerine tuz da kullanılabilir...
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder