16 Aralık 2016 Cuma

Bu Ağaç Sıra Dışı

Makyaj Temizleme Pamuğu İle Çok Bir Ağaç Yapabilirsiniz ! 

Burada tek renk boyanmış; ancak Siz sulu boya ile çok renkli boyayabilirsiniz...
Küçüklerimiz için de bir hayli oyalayıcı...
Boyama yaparken eczaneden temin edeceğiniz bir damlalık kullanırsanız, küçüklerimizin motor gelişimine destek de sağlayabilirsiniz...
Bu etkinliği yaparken yada yaptırırken pamukları boyadıktan sonra kurumaya bırakın.
Kalorifer üzeri bunun için çok ideal.Pamukların hepsi kuruduktan sonra yapıştırma işlemine geçebilirsiniz.

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder