1 Aralık 2016 Perşembe

Böyle abiye elbiseler görmüsmüydünüz

Sonsuz Hayal Gücü
Sanat çok değerlidir.Daima yaratıcı olmalıdır !
Şimdinin küçükleri gelecekte; el sanatlarında çok ileride olabilirler.
Çocuklar anne ve babayı örnek alırlar.Bu nedenle bize büyük görevler düşüyor !
Çocuklarımızın yaratıcılığını artırmak için önce bizim yaratıcı olmamız gerekir.
Yaratıcı anne ve baba = yaratıcı çocuk
Çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirin bunun için onlara yapılmış olan sanat çalışmalarını gösterebilir, masallar anlatabilir, tiyatrolara götürebilir ve hikayeler okuyabilirsiniz ! Ve tabi daha fazlasını da yapabilirsiniz.
Çocuklarınız hayalperest ise sakın onlara kızmayın.Hayalleri içinden en güzel olanını seçerek o hayali gerçekleştireceklerine emin olun ve sevinin.Hayal kurmayan çocuk her şeyi hazır ister.Üretken olmaz.
Sadece fikir olsun ve biz diğer ülkelerden geri kalmayalım diye sizlere beğendiğimiz bazı alıntı fotoğrafları ulaştırıyoruz... Belki de bazılarını görmüşsünüzdür ! 
Kullanılan Malzemeleri İlginçler değil mi ? Balon şişirilmiş dışına gazete yapıştırılmış sonrasında patlatılarak yapılmış bir elbisedir !


Pipetten yapılmış bir elbisedir !


Girilmez (Güvenlik Alanı) bantı ile yapılmış bir elbisedir !Pipet Elbise

Nalburlarda bulunan boya kartelaları ile yapılmış bir elbisedir !


Hava kabarcıklı naylon elbiseRenkli Pet şişeler Enine kesilerek yapılmıştır !
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle+1 plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.

Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder