19 Aralık 2016 Pazartesi

Ahşap Bloklar İle

Çocuklarımıza genellikle bu ahşap bloklardan alır, önlerine koyarız.Onlarda sadece ahşap blokları üst üste koyarlar ve ne yapacaklarını pek fazla bilemezler sadece yapar ve yıkar dururlar.Bu şekilde yap-boz gibi bir kaç çizim ile onları yönlendirmiş olursunuz.Hem eğlenceli bir oyuna dönüşür hem de montessori eğitimi olur.Çocuklar neyi severler ? Onlar hep "Bana yapmayı ÖĞRET" derler.Siz yapmayın sadece öğretin...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan; facebook, twitter, goggle+1 ile paylaşırsanız ya da yorum yazarsanız, başka çocuklu olan kişilere iletebilirseniz çok memnun oluruz.

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimlerden yada hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntı ve düzenlemedir.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak, logo varsa v.b. not olarak gösterilecek, varsa ilgili link siteye bilgi mahiyetinde ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.

ŞEKERLİ BALON 2016

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder