21 Kasım 2016 Pazartesi

Yurt dışında bir okuldan çok ilginç tasarımlar

Çocuklarınızı Küçümsemeyin !

Çünkü onlar çok güzel sanat eserleri el becerileri yapabilirler.Yurt dışından bir okuldan çok güzel ve ilginç çalışmalar.Önce sanatla başlayıp sonrasında büyüklerin yardımıyla çok profesyonel eserler ortaya çıkarıp hatta markalaşmışlar.
Lütfen sokağınızda gördüğünüz TV kutusu buzdolabı kutusu gibi kutulara el koyun. Yurt dışında çocuklara bu kutuların üzerinde çok güzel boyama çalışmaları yaptırıyorlar ve çok çok güzel oluyor.Bedava malzeme.
Amacımız yurt dışında ilginç ne varsa hepsinin Türkiye'de var olmasını sağlamak.Çocuklarımızın  hayal güçlerini tüm dünya ile eşitleyelim hatta biz daha ilerde olalım.Bunun için daha çok çalışmalıyız her konuda.Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle+1 plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.

Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder