17 Kasım 2016 Perşembe

YARAMAZ KAPAKLAR


ARTIK EVDEKİ KAPAKLARI DA ATMAYALIM
KAPAK ÇOK İYİ BİR MALZEME ÜNİVERSİTEDE PROTOTİP PROJELER DAHİ HAZIRLANABİLİR !

Kapakların kullanımı çok kolay değişik renkleri de var.Çocuklarımıza çok şey yaptırabiliriz.
Fikirler tabi ki sonsuz.Ancak size bir kaç fikir.
Hem montessori eğitimlerinde hem de Okul Aile Katılımlarında da bu etkinliklerden bir kaç tane seçerek yaptırabilirsiniz.


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle+1 plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.

Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.

İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder