12 Kasım 2016 Cumartesi

Sulu Boya

SULU BOYA İLE SÜPER BİR ÇALIŞMA

Çocukların çok sevdiği bir çalışma hem sulu boya hem de pipet ile üfleme.Kısaca tarif edelim.Sulu boyaları biraz sulu olacak şekilde resimlerin saçlarına damlatın yada sürün ve pipet ile ileri doğru üfleyin ! Sonuç aşağıdaki resimler.İyi eğlenceler...

Not: Pipet ile üflemeye nefesi yetmeyen küçüklerimiz için öneri olarak pipeti boyaya yakın tutsunlar yada sulu boya yerine jumbo keçeli kalem de kullanabilirsiniz.


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
beklliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder