12 Kasım 2016 Cumartesi

Şişe Mantarı

ŞİŞE MANTARI İLE YAPABİLECEKLERİNİZ İÇİN 
BİR KAÇ FİKİR !

Şişe mantarları, metal ataç, kürdan, oynargöz, şönil ve bir kaç malzemeyle çok özel süsler ve oyuncaklar yapabilirsiniz.Çocuklarınıza hayal gücü yeteneği kazandırabilirseniz, mükemmel olur.Gelecekte tüm istediklerini yapabilirler.Karakterleri düzgün, kendine güvenleri tam olur.El becerisi deyip geçmeyin ruhu dinlendirir, huzur verir, sanat eseri yaratır ve dahası...

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
beklliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder