12 Kasım 2016 Cumartesi

Şampuan kutuları ile etkinlik

ETKİNLİK

Bitmiş şampuan duş jeli kutularınızı atmayın.Buradaki gibi süs yada kalemlik yapabilirsiniz.Hemde çocuklarınız ile birlikte yaratıcı bir etkinlik yapmış olursunuz...

Elinizle göz,kaş,burun ve ağız çizin.Çocuğunuz bunu kesin ve yapıştırsın.
Kelm kutusu içinde siz dikkatlice kesin çocuğunuz yüzünü istediği gibi tasarlasın.
Bu sevimli kutuların içine kalemlik gibi yapıp, mutfakta duran kısa meyve bıçaklarını dahi koyabilirsiniz.

Evimizde bol malzeme var biz çok şey atıyoruz.Ne kadar hayal gücü, çocuklarınıza o kadar çok şey verebilirsiniz.Tüm bunları birlikte yapıyor olmanızda ayrı keyif...
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com

Sitemizin altında yer alan kısımdan e-mail adresiniz ile abone olun yeni bir eklememiz olduğunda duyurumuz size ulaşsın !

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.

İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder