10 Kasım 2016 Perşembe

Robot

ROBOT FABRİKASI 

Çocuklarımızın hayal güçlerini çoook geliştirmeliyiz.
Bunun için çocuklarımızın çizgi filmlerde gördükleri seyrettikleri objeleri karakterleri onlara süsleyerek basit bir şekilde yaptırabiliriz.Kim bilir belki de bugün kağıt üzerinde robot yapan küçüklerimiz gelecekte gerçek robotları üretirler.Unutmayalım ki, herşey küçük hayaller ile başlar... Haydi anneler babalar sıvayın kolları

Yaptığınız robotları çocuğunuzun resmi ile bize gönderin siteye koyalım.Ölmez bir eser olsun !

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
beklliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder