13 Kasım 2016 Pazar

Örümcek

ÖRÜMCEK AİLESİ 

Örümcekler aslında hiç de korkunç değillerdir.Kendi hallerindedirler.Arada bir evimize kapı pencere aralıklarından girerler ve bizde onlara kızarız.Çocuklarımıza bizi rahatsız etmeyen hiçbir canlıyı öldürmememiz gerektiğini öğretelim.Evimizdeki örümcekleri de öldürmeden yakalayıp dışarı atalım. 

Bu örümcek ailesini tanıyanlarınız var mı ? 

Örümceği yapmak çok kolay; bacaklarını resimdeki gibi kıvırın ortasına mum silikon sürün ve ponpon yapıştırın.Kuruduktan sonra ister fotoğraf ister oynar göz.İşte sizlere çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz bir etkinlik daha.
İyi eğlenceler...


Sitemizin altında yer alan kısımdan e-mail adresiniz ile abone olun yeni bir eklememiz olduğunda duyurumuz size ulaşsın !


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.

İlginize teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder