29 Kasım 2016 Salı

NEDEN DENEMİYORSUNUZ

BU KÜÇÜK ELLER BAKIN NELER YAPIYOR ? 

ÇOCUKLAR HER EL BECERİSİNDE BAŞARILI OLABİLİRLER !

Hem sabretmeyi öğrenirler, hem daha iyi ve daha büyük işler başarabilmek için hayal etmeyi.
Lütfen çocuklar küçüklerken ve yanınızdalar iken; onları eğitici, öğretici ve onları bir sanat eseri ya da bir deneye ait ve onun parçası gibi hissetmelerine yol açacak etkinlikler yapın.Neden bizim çocuklarımız geleceğin sanatçıları, bilim adamları olmasınlar ? 
İşte bakın yaptıkları ortada :-) Çok güzeller ve çok başarılılar değil mi ? 
Sevgilerimizle...Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle+1 plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.

Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.
İlginize teşekkür ederiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder