13 Kasım 2016 Pazar

ipli kuklalar

EVDEKİ MALZEMELER İLE HEMEN YAPABİLİRSİNİZ
TUVALET KAĞIDI RULO' LARINDAN  

Sadece tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak bu kuklayı yapabilirsiniz !
Ruloları boyayabilir yada üzerine kağıt yapıştırabilirsiniz ! Ben pratik olduğu için kurumasını beklememek için rulo üzerine kağıt yapıştırmayı tercih ettim.Tabi bu kukla Ablalar, Ağabeyler yada Ebeveynler yardımı ile yapılabilir. 

Gerekli Malzemeler; 
Oynar göz 2 adet
Ortası delik boru uzun makarna 
Kalın uçlu Kalem
Renkli kağıtlar
Yapışkan 
Yün ip 
Kollar için 12 adet kalın delikli boncuk
Ve son olarak 2-3 adet tuvalet kağıdı rulosu.
En üstte iki elini oynatmak için mangalda kullanılan tahta şiş çubuğu.Yada kurşun kalemde olur.Sizlerin çocuklarınız ile yaptığınız boyama, aktivite, deney v.s. bize göndermenizi
bekliyoruz Sitemizde yayınlayalım.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler hem kendi üretimimiz hem de çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olan ve bizim kaynağına ulaşabildiğimiz materyal(fotoğraf, video, resim) için ilgili alanda kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link siteye ilave edilecektir.Sitemizde yayınlanan tüm içerik, bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.Bazı materyallerin üzerine eklediğimiz email ve site adresimiz sadece yayını temsilendir.

İlginize teşekkür ederiz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder