7 Kasım 2016 Pazartesi

İLGİNÇ ÇİÇEKLER

İLGİNÇ ÇİÇEKLER - PARMAK BOYAMA

Çocukları hiç zorlamayan ve sevindiren bir aktivite varsa o da parmak boyamadır.Haydi çocuklarınızın hayal güçlerini keşfetmeye var mısınız ? Verin parmak boyalarını ellerine bir kaç küçük yünlendirmeyle nefis sanat eserleri ortaya çıkarsınlar. 

Eğriyi doğruyu öğretin sonra bırakın onları.Bırakın dünyayı onlar tanıma gayretine girsinler.Her konuda cesaretleri artsın.

Parmak boyama konusunda da bırakın.Ne diyoruz ? haydi yüksek sesle sizde söyleyin."Kirlenmek Güzeldir!" 

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder