4 Kasım 2016 Cuma

Çocuklar için el işleri

ÇOCUKLAR İÇİN EL İŞLERİ

Bu aktivitemizde tam bir çocuk sanat çalışması.Çok profesyonel gibi değil mi ? İşte çocuklarımıza ne verirsek aslında onun çok daha fazlasını alıyoruz.Okulöncesi gurubu sıkılsa dahi suluboya ve yapıştırma oldu mu sabırla bir şeyler yapıyorlar.Hayatımızın güzellikleri.

Aktivitemizi kısaca anlatayım.Altta öylesine yapılmış çok pratik çiçekler var.Bu çiçekleri önce kesecekler.Sonra sizinde yardımınız ile sulu boya ile boyayarak yapıştıracaklar.Alt kısmı içinde isterseniz bir vazo siz çizebilirsiniz ya da yine aşağıda yer alan vazonun çıktısını alarak istediğiniz gibi boyayarak yapıştırabilirsiniz.Öylesine ifadesi kullandım.Unutmayın hiç bir şey mükemmel olmak zorunda değil.Çocuklarımıza güzel şeyler öğretelim yaptıkları şeyleri sevdirelim.


Yazıcıdan çıktı almak için aşağıdaki dosyamızı kullanabilirsiniz !
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...

ŞEKERLİ BALON 2016 
http://sekerlibalon.blogspot.com.tr/
sekerlibalon@gmail.com

Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder