30 Ekim 2016 Pazar

Renkler Sepeti

RENKLER SEPETİ

Renkler Sepeti ilginç bir boyama sepetin boş çizimi ekte dosyada aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indirebilir yada siz kendiniz daha güzel bir çizim yapabilirsiniz.
Sonrasında elinize bir şişe mantarı yada biraz boya tutabilen yuvarlak bir malzeme alarak çocuğunuz ile birlikte sepetin içine çicekler gibi baskılarınızı yapın en son olarak da üzerine evdeki bir köşeye ayırdığınız ambalaj malzemeleriniz var ise fiyonk yaparak bir güzel kurdela yapıştırın.İşte size hem çocuğunuz ile birlikte aktivite hem de çok güzel bir el emeği ev süsü.

Not: Eğer hiç bir yuvarlak malzeme bulamazsanız parmak baskısı da yaparak benzeri bir görünüm elde edebilirsiniz.
 


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder