28 Ekim 2016 Cuma

KELEBEK

HAYDİ KELEBEK YAPALIM

Merhaba haydi Anneler ve Babalar; çalıştık yorulduk eve geldik ama biricik çocuğumuz yada çocuklarımız birlikte oyun oynamak ister.Ona birlikte bir kelebek yapalım mı ? 
İş bölümü yapalım.Renkli kağıtlarımızı biz keselim yuvarlıyalım.Çocuğumuza kelebeğin içine yapışkan sürerek nasıl yapıştıracağını gösterelim o yapıştırsın. 

İyi eğlenceler...
Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder