28 Ekim 2016 Cuma

Dergi ile Eglence

DERGİ İLE EĞLENCE

Merhaba, 
El işi kağıdı ile yapsanız bu kadar güzel bir sonuç belki alamazsınız.Ancak eski dergilerin renkli sayfaları ile sonuç mükemmel.Yine ne kadar hayal gücünüz varsa, o kadar çıkan sonuçlarda güzel olacaktır.Çocuklar'a bir kere bu örneği gösterin ve bir kere tarif edin aynısını yapıyorlar.

Bu arada elinize kalem alıp güzel bir yüz resmi çizmek ile çocuğunuzla birlikte olan aktiviteye hemen başlayabilirsiniz.Bir dakika yoksa bir yüz çizemediniz mi ? Ya da unutmuş musunuz ? 
Bu konuylada hemen ilgileneceğiz.Sizin içinde birşeyler var.
Keyifli dakikalar...


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...


Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder