30 Ekim 2016 Pazar

Cocuk Odasi Süsü

ÇOCUK ODASI SÜSÜ

Bu aktiviteyi de kardeşi olan çocuklar kardeşleri için yada 1,5 yaşını geçen çocukların ayak izleri hatıra ve güzel bir süs olsun diye Siz yapabilirsiniz.
Küçüklerimizin ayakları büyümeden onlar bizim birer küçük tavşanımız olduklarından Tavşan teması gerçekten uygun oluyor.
Herşey resimde aslında açık açık görünüyor.Her parçadan ikişer adet gerekli birbirine yapıştıralım süsümüz olduda bitti.
Bizi en çok oyalayacak kısım ayak baskısı yaparken gıdıklanmayan iki adet ayak :-) 

Bu güzel hatırayı saklamayı unutmayın !


Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder