29 Ekim 2016 Cumartesi

Baykus boyama ve kes yapistir

BAYKUŞ BOYAMA VE KES YAPIŞTIR

Baykuş boyama aktivitesi çok güzel bir aktivitedir.Ancak bu aktivite okul öncesi guruplarında 5 yaş ve üzeri daha sabırlı olan çocuklar için daha uygun olacaktır.
Hele bu baykuşlar Anne Baba yada arkadaş ile boyanırsa çok daha keyifli, eğlenceli bir uğraşı olur.Baykuş dosyasını buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz !

Bu konuyu beğendiyseniz aşağıdan facebook, twitter, goggle plus  vb. paylaşırsanız yada yorum yazarsanız çok memnun oluruz.
Teşekkürler, saygılarımızla...Bu sitede mevcut olan içerik kendi düzenlememiz yazı ve resimler çeşitli kaynaklardan alıntıdır.Kaynağı belli olanlar için kaynak not olarak gösterilecek, ilgili link konulacaktır.Sitemizde yayınlanan tüm içerik,bizim tarafımızdan ve internet üzerinden youtube,facebook ve blog gibi paylaşıma sunulmuş kaynak sitelerden alındığı için, sitemiz yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Sitemizde telif haklarının size ait olduğu bir içerik varsa ve bunu kaldırmamızı isterseniz, iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder